Przedstawiamy "Płacę za efekt"

Przyjazną formę rozliczeń za usługę pozycjonowania/SEO

Twoje Korzyści

Kompleksowy audyt Twojej strony www otrzymujesz za 0zł

Do momentu uzyskania wysokich pozycji płacisz tylko część wartości usługi miesięcznie

Pełną stawkę płacisz dopiero wtedy, gdy możesz cieszyć się efektami naszej pracy

Nie jesteś związany długoterminową umową

Otrzymujesz comiesięczne raporty

O modelu "Płacę za efekt"

Pozycjonowanie/SEO jest najbardziej efektywną formą e-marketingu. Choć proces pozycjonowania kryje w sobie wiele trudności i wyzwań, a także wymaga rozległej wiedzy eksperckiej, nie powinno wpływać to na przejrzystość rozliczeń pomiędzy firmą pozycjonującą a klientem. W ciągu wielu lat działalności wypracowaliśmy kilka modeli rozliczeń z naszymi klientami, wśród nich największe uznanie zdobył jeden z nich: "Płacę za efekt".

Rozliczając się z nami w modelu "Płacę za efekt", do momentu uzyskania pozycji TOP10 dla pozycjonowanych fraz płacisz jedynie część wartości usługi. Każda z pozycjonowanych fraz ma przypisaną premię za pozycje TOP10, TOP3 oraz TOP1. Pełną stawkę płacisz więc nam tylko wtedy, gdy dana fraza znajduje się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania - a więc wtedy, gdy Twój portfel odczuwa już korzyści płynące z wysokich pozycji. Pozycjonowanie w modelu "Płacę za efekt" zawsze Ci się opłaca.

Dodatkowo, w ramach usługi kompleksowy audyt SEO Twojej witryny wykonamy dla Ciebie bezpłatnie. A co z umową? Jest krótka i przejrzysta, nie wiąże Cię też długoterminowo. Chcemy, abyś został z nami wyłącznie dlatego, że Ci się to opłaca.

Modele Specjalne

E-commerce Start-up

E-commerce

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i spełniasz kilka prostych kryteriów, możemy zaoferować Ci model rozliczeń "E-commerce". W modelu tym nasze wynagrodzenie wynosi określony procent zysku netto od sprzedaży miesięcznie. Co ważne, procent ten liczony jest wyłącznie od zysku pochodzącego z ruchu organicznego (z wyszukiwarek).

Aby skorzystać z modelu rozliczeń "e-commerce" musisz korzystać z prawidłowo skonfigurowanej usługi Google Analytics oraz posiadać udokumentowaną historię sprzedaży.

Start-up

Masz start-up i potrzebujesz silnego partnera, który przyjmie na siebie odpowiedzialność za e-marketing projektu? Możesz kwalifikować się do naszego programu "Silny Start-Up". Przekonaj nas do swojego projektu, a w zamian za niewielki procent udziałów wesprzemy Cię w działaniach e-marketingowych na szeroką skalę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Oferujemy profesjonalne usługi pozycjonowania/SEO, umożliwiające podniesienie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google oraz Bing  - nawet dla najbardziej konkurencyjnych słów kluczowych. Działamy szybko, nowocześnie i niezwykle skutecznie.

Usługi:

  • Pozycjonowanie / SEO
  • Optymalizacja konwersji
  • Audyty i analityka
  • E-marketing