Marketing Internetowy

Działaj wielokanałowo i nowocześnie. Zdobywaj serca, daj się zapamiętać.

Twoje Korzyści

Docierasz do klientów poprzez zróżnicowane formy przekazu

Jesteś obecny tam, gdzie zainteresowanie Twoimi produktami i usługami jest największe

Budujesz swój wizerunek w sposób przemyślany i kontrolowany

Tworzysz trwałe relacje z istniejącymi klientami i zdobywasz nowych

Składniki

Podstawą efektywnej kampanii e-marketingowej jest odpowiedni wybór kanałów promocji. Wybierzemy je wspólnie z Tobą tak, aby doskonale komponowały się z Twoją działalnością.

1. Content marketing

Content marketing jest strategią marketingową pozwalającą zdobywać klientów poprzez publikację atrakcyjnych treści w Internecie. Swoją wiedzę, doświadczenie i pasję możesz wyrażać za pomocą materiałów video, poradników, infografik, artykułów eksperckich, ebooków czy podcastów. Ważne jest zarówno to, co tworzysz, jak i miejsca, w których publikujesz swoje materiały. Przygotujemy i wdrożymy dla Ciebie spójną strategię content marketingową, włączając w to kreację treści.

2. Marketing social media

Ponad 1/3 Polaków mających dostęp do internetu posiada konta na co najmniej jednym portalu społecznościowym. Prym wiedzie Facebook, za nim plasują się Google+, NK, Instagram, Twitter oraz LinkedIn. Twoja kampania e-marketingowa może być kompletna tylko wtedy, gdy uwzględnia obecność w mediach społecznościowych. Bądź tam, gdzie swój czas spędzają Twoi klienci. Nawiązuj relacje, buduj zaufanie, informuj o nowościach. Zaplanujmy i przeprowadzimy dla Ciebie promocję w social media, organiczną oraz sponsorowaną.

3. Pozycjonowanie/SEO

Pozycjonowanie zapewni Ci najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google pod najważniejsze dla Ciebie słowa i frazy kluczowe. Wysokie pozycje zapewnią Ci trwały napływ nowych klientów. Pozycjonowanie jest najbardziej efektywną kosztowo formą marketingu internetowego. SuperSEO jest czołową polską agencją specjalizującą się w pozycjonowaniu/SEO. Pozycjonujemy bezpiecznie i nowocześnie, gwarantując rezultaty.

4. Marketing szeptany

Pozwól Twoim potencjalnym klientom poznać zalety Twoich produktów i usług w sposób najbardziej dla nich przystępny - od znajomych, ekspertów, użytkowników ulubionego portalu czy forum, czy też z opinii w katalogach lub porównywarkach. Marketing szeptany (WoMM) w Internecie dociera z Twoim przekazem dokładnie tam, gdzie pragniesz jego obecności. Jest niezwykle skuteczny w przekonywaniu do Twoich produktów i usług oraz bezpośrednio przekłada się na większą sprzedaż.

5. SEM

Reklama w wynikach wyszukiwania Google jest jedną z najbardziej akceptowanych form reklamy w Internecie. Kampania reklamowa Google AdWords zagwarantuje Ci natychmiastowe efekty dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Zaplanujemy Twój budżet, przygotujemy lub zoptymalizujemy Twoje jednostki reklamowe. Zadbamy o to, abyś jak najlepsze rezultaty osiągał jak najniższym kosztem. Aby zwiększyć skuteczność Twojej reklamy, zoptymalizujemy Twoją stronę docelową (landing page).

6. Display

Reklama w formie graficznych banerów reklamowych na zewnętrznych stronach www jest stałym i niezmiennie skutecznym elementem e-marketingowego krajobrazu. Display pozwala na różne modele rozliczeń, docieranie do ściśle wybranych grup odbiorców i wykorzystywanie zróżnicowanych formatów reklamy. Współpracujemy z najlepszymi sieciami display w Polsce i na świecie: Google AdWords, Bing Ads, AdRoll, SiteScout, AdNow.

7. E-mail marketing

Spersonalizowana kampania e-mailingowa jest skuteczną formą reklamy w Internecie, polecaną szczególnie dla firm z branży e-commerce. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny system newsletterowy lub zaplanujemy jednorazową wysyłkę. Kluczem do wysokiej skuteczności Twojego mailingu jest dostosowanie go do typów odbiorców oraz ich zachowań. Pomożemy Ci dotrzeć z ofertą do tych osób, które będą nią najbardziej zainteresowane. Zintegrujemy Twoją bazę użytkowników z systemem Freshmail/GetResponse, pomożemy Ci też ją powiększyć. Przeprowadzimy również kampanię e-mailingową z wykorzystaniem zewnętrznych baz.

8. Remarketing

Remarketing to reklama "chodząca" za Twoim potencjalnym klientem, zdobywająca uznanie naszych klientów dzięki wysokiej skuteczności i relatywnie niskich kosztów. Użytkownik, który raz odwiedził Twoją stronę www bez dokonania zakupu/konwersji, otrzymuje drugą i kolejne szanse na wybranie Twojej oferty dzięki prezentowaniu mu Twojej reklamy na innych stronach www. Kampanie remarketingowe obsługujemy z wykorzystaniem sieci reklamowej Google, dzięki czemu dotrzesz do swoich klientów za pośrednictwem takich serwisów jak YouTube czy Onet (oraz tysięcy innych!).

9. Marketing mobilny

Niezależnie od Twojej branży, niemal każdy Twój potencjalny klient posiada smartfona i/lub tablet. Pomożemy Ci zaistnieć na jego urządzeniu mobilnym, poprzez spersonalizowane kampanie SMS/MMS, dedykowane aplikacje mobilne lub aplikacje wykorzystujące technologie virtual reality / augmented reality.

10. Programy partnerskie i lojalnościowe

Program partnerski/lojalnościowy pomoże Ci rozbudować Twoją sieć sprzedaży i dotrzeć do klientów tam, gdzie nie byłbyś w stanie zrobić tego samodzielnie. Zaprojektujemy dla Ciebie taki program partnerski/lojalnościowy, który realnie zmotywuje Twoich odbiorców do działania. Przygotujemy od podstaw system dopasowany do Twoich potrzeb lub wdrożymy jedno z dostępnych rozwiązań wysokiej jakości.

11. Virtual reality marketing

Wirtualna rzeczywistość to przyszłość, której doświadczyć możesz już teraz. Technologia, która uzupełni smartfon i komputer już wkrótce stanie się jednym z najsilniejszych dostępnych mediów marketingowych. Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy przeprowadzenie kompleksowej kampanii marketingowej w technologii virtual reality, włączając w to stworzenie dedykowanej aplikacji na wybraną platformę VR.

O Usłudze

Marketing internetowy (e-marketing, digital marketing) obejmuje kompleksowe, wielokanałowe działania promocyjne w Internecie. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności, obecność w sieci jest jednym z podstawowych czynników wpływających na Twój końcowy sukces. Twój przekaz musi być jasny, atrakcyjny dla odbiorców, intensywny i jednocześnie nienachalny.

Profil Twojej działalności decyduje o tym, na których kanałach promocji w sieci powinieneś skupić się najbardziej. Odpowiedz sobie na pytania: kim są moi klienci? Na czym spędzają swój czas w Internecie? Jakie są ich ulubione portale? Poza moimi usługami czy produktami, co jeszcze może ich zainteresować? Czy z internetu korzystają w domu, w pracy, a może wszędzie, gdzie tylko są? Pomożemy znaleźć Ci odpowiedź na te i wiele innych pytań, a następnie zaproponujemy najbardziej efektywne metody na dotarcie do klienta, w najlepszym miejscu oraz czasie.

Nasze kampanie e-marketingowe opierają się na 3 podstawowych filarach, które zagwarantują Ci najlepszy efekt:

  1. Pozytywne doświadczenia użytkowników na Twojej stronie internetowej
  2. Budowanie zasięgu Twojego projektu
  3. Efektywna, ciekawa i wielokanałowa komunikacja

Oferujemy profesjonalne usługi pozycjonowania/SEO, umożliwiające podniesienie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google/Bing  - nawet dla najbardziej konkurencyjnych słów kluczowych. Działamy szybko, nowocześnie i niezwykle skutecznie.

Usługi:

  • Pozycjonowanie / SEO
  • Optymalizacja konwersji
  • Audyty i Analityka
  • E-marketing